Yeni proje talepleri, görüşme talepleri ve diğer yardım talepleri için biz sizi arayalım ister misiniz?
 

.webtasarım

ile başlayan 11 senelik dijital yolculuğumuz,

.eticaret

müşterilerimizin gerçek ticaretlerini sanal mağazalara taşıyan uygulamalarımızla hız kazandı. Ardından şunu farkettik ki

.sosyal medya

danışmanlığımız olmadan müşterilerimizin eticaretleri hedef kitlelerine ulaşamıyor. Google odaklı dijital dünyaya

.seo

balance ile bir ayar yaparak müşterilerimizin siterlerinin webbalansını sağladık.
SEO | Web siteniz arama motoru ile konuşuyor mu?

Web tasarım sahibi yada yaptıracak müşterilerin en önemli önceliğidir, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu). Çünkü interneti kullanan insanların  vazgeçilmezidir arama motorları.
 

Günümüz internet kullanım verilerinden yola çıktığımızda ürün yada hizmet arayışında en çok başvurulan kaynak arama motorlarıdır. Bundan dolayı arama sonuçlarında, sektörünüze yada işinize ait anahtar kelimelerde  üst sıralarda çıkması bir web sitesinin ekosistem içerisinde var olmasının temel odaklarından biridir.
 

Ancak SEO uygulamalarında ki yanlış bilinenler, organik olmayan uygulama hataları, web sitenize ve dolayısıyla markanıza telafisi mümkün olmayacak zararlar verebilmektedir.
 

Yonca New Media, SEO konusunda ki tecrübelerini ölçümlenebilir ve doğal yayılan bir iş modeli ile size sunmaktadır. Bu SEO modelinde hiçbir unsur arama motorunun çıkarmış olduğu algoritmalar ile ters düşmemektedir.

 

Bizimle iletişim kurmak çok kolay!
 

  • Diğerleri gibi telefonda iletişim kurmaktan çekinmiyoruz. Hatta isteklerin, sorunların doğru ve hızlı bir şekilde anlaşılması için düşünüyoruz ve projeler yapıyoruz. Bize 444 1 738 çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.
  • Hızlı bir şekilde ve sürekli bir iletişim halinde bulunmanız için özel bir email adresimiz var. Bu email adresimize gönderilen emailler tüm teknik ekibimize ayrı ayrı ulaşmaktadır. Yardım almak, danışmak ve diğer konular için yardim@ync.com.tr emailimizi kullanabilirsiniz.